ריסוס מקצועי לבית ולעסק

איך תדעו שהגיע הזמן להזמין ריסוס מקצועי?

רבים מאיתנו מקבלים לעתים קרובות לתיבות הדואר שלנו פליירים של חברות הדברה שונות. אנשים רבים שואלים את עצמם למה בכלל הם צריכים את השירות הזה, לאור העובדה שרשתות השיווק עמוסות עד אפס מקום בתרסיסים שונים, אשר מבטיחים להשמיד את החרקים הסוררים. במאמר זה נסביר לכם בדיוק איך תדעו שהגיע הזמן להזמין חברת הדברה שתבצע ריסוס מקצועי ואת התרסיסים להשאיר בסופרמרקט.

סימנים מקדימים המעידים על כך שאתם חייבים לפנות לחברה המעניקה שירותי ריסוס מקצועי

תיקנים / מקקים / ג'וקים נתקלתם במטבח בתיקן. אמנם נבהלתם מאוד, אבל אחרי שריססתם עליו כמות נכבדה של תרסיס כלשהו הוא מת, והשלווה חזרה לביתכם. אבל תארו לכם מצב שבו התרסיס לא עוזר לכם וכמויות המקקים הולכות וגדלות, וכל יום אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עמם. אין ספק שזהו סימן שמעיד על כך שאתם חייבים לפנות לחברת הדברה.

יתושים
ריססתם את החדר, התמרחתם בתכשירי הגנה ועדיין התעוררתם בלילה בגלל עקיצות מגרדות? כנראה שהיתושים לא ימהרו לעזוב אתכם בקרוב, כיוון שהתרסיסים והתכשירים שבהם אתם משתמשים אינם משפיעים עליהם. מדבירים מקצועיים משתמשים בחומרי הדברה אחרים, מרוכזים ויעילים יותר, אשר יכולים לסייע לכם להמשיך בשגרת חייכם ללא כל חשש.

טרמיטים
גיליתם חור במשקוף, בשולחן הכתיבה או באחד הכיסאות שבמטבח? סימן שהטרמיטים קפצו לביקור והחליטו להישאר. אם לא תמהרו לפנות לחברת הדברה, תמצאו את עצמכם ללא ארונות, שידות, כיסאות, שולחנות, משקופים ודלתות.

דבורים / צרעות
אם מצאתם להפתעתכם קן צרעות בגינה או בכל מקום אחר, רצוי שלא תנסו להפיל אותו, כי הן עלולות לצאת ממנו ולעקוץ אתכם ללא רחמנות. עדיף לא ליטול סיכונים מיותרים ולמהר ולפנות לחברה הדברה.

עכברים וחולדות
גיליתם פירורים שחורים בדירתכם? מדובר בצואת עכברים. גם אם אינכם רואים אותו, זהו סימן לכך שיש לכם עכבר בדירה, שמסתתר במקום כלשהו. עכברים וחולדות הם כבר מזיקים שבשום פנים ואופן לא כדאי להתמודד עמם בכוחות עצמכם, כיוון שהמלכודות שלהם הן מסובכות למדי וחלקן אפילו עלולות לפגוע בכם. גם המזיקים עצמם עלולים לנשוך או לשרוט אתכם ולהדביק אתכם במחלות מסוכנות. לכן, עדיף לקרוא למרסס מקצועי.

נחשים
ראיתם נחש בחצר או בגינה? זה הזמן לקרוא ללוכד נחשים מורשה. גם נחשים הם בעלי חיים מסוכנים, שעדיף להשאיר את הטיפול בהם לאיש מקצוע מנוסה. הניסיון להתמודד עם הנחש בכוחות עצמכם עלול להסתיים חלילה באסון, במיוחד אם מדובר בנחש ארסי.

לסיכום,
רוב התרסיסים וחומרי הריסוס אשר משווקים ברשתות השיווק, יעילים מבחינה נקודתית לטיפול במפגעים ומזיקים שונים, אך כשמדובר במפגע בעייתי במיוחד, מפגע שקשה להיפטר ממנו באופן עצמאי, כדאי וצריך להשתמש בבעל מקצוע מנוסה ואחראי.
בהחלט שווה להשקיע מעט כסף, כדי ליהנות מכל היתרונות שיש לחברה המבצעת ריסוס מקצועי להציע לכם ולהשאיר את התרסיסים בסופרמרקט.

Leave a Comment